Tanec je skrytý jazyk duše...

Duben 2008

Mistrovství ČR!!!

26. dubna 2008 v 11:36
Hey lidi!
3. a 4. května je v Brně mistrovství ČR, ale bude tam jen disko a některé složky street dance...a hip hop společně se zbývajícími složkami street dance pak bude 25.května v Hradci Králové!
Takže kdo bude mít čas doufám že se přijde kouknout!...no a co je nejdůležitější: Beat Up Ostrava bude tančit toho 25. v Hradci tak je přijdtě podpořit!


O filmu Step Up2 The streets

5. dubna 2008 v 13:05 Let's dance 2
Let’s Dance 2 Street Dance - Step Up 2 the StreetsOriginální název: Step Up 2 The Streets Motto: Je jedno, odkud jsi. Hlavní je, co chceš. Typ filmu: Drama, hudební, romantický Rok výroby: 2008 Režie: Jon Chu Hrají: Briana Evigan, Rober Hoffman, Will Kemp, Jennifer Rouse, Telisha Shaw, Tony Devon, Channing Tatum Popis: Když vzpurná Andie, která nadevše miluje Street Dance, začne studovat na Marylandské škole umění, snaží se zapadnout a přitom si udržet starý styl života. Když spojí své síly s nejlepším tanečníkem školy Chasem, aby vytvořili formaci a zvítězili v taneční soutěži The Street, najde způsob, jak žít svůj sen a při tom propojit své dva oddělené světy.

Choreografie Let's Dance 2 Street Dance se opět ujal Jamal Sims (stejně jako v Let's Dance, v českých kinech v létě 2006, pozn. SPI) a jako host se ve filmu objeví i hvězda Let's Dance, Channing Tatum, jako bratr Andie.